Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. jul
12:00
FA 2000 (7)
B 1908 (2)
Træningskamp Herre KS Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. jul
19:00
FB (8)
Såby Fodbold (2)
Træningskamp Herre KS Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
FA 2000 (8)
Hellas (3)
Træningskamp Herre KS Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
FB
FA 2000
Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
FA 2000
Sundby Bk.
3. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. aug
18:30
FA 2000
HB Køge
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. aug
18:30
VLI
Olympiakos København
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
10:00
FA 2000 (7)
Farum BK (4)
Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
FB
Skovshoved IF
KS Herre 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
FB
Vanløse
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. aug
10:00
FB
FA 2000
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. aug
12:00
FB (2)
FA 2000 (2)
Træningskamp U15 Drenge 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
22:00
FA 2000
B 1908
M+32 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
22:00
FA 2000 14
VLI 2
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
12. aug
22:00
FA 2000 (1)
Vanløse 4
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A E
|
|||||||||||||||||||
12. aug
22:00
FB 3
Østerbro IF
U13 Drenge 5 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. aug
22:00
FA 2000
B 1903
U16 Piger (09/10) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
FB
AB
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
FA 2000
Sundby
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:00
FB 7
FB 10
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
FB 2
FA 2000 2
U16 Piger 2 (09/10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
FB
KFUM
U16 Piger (09/10) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
FB 1
AC Amager Academy 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
FA 2000 1
B.93 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
FA 2000
Frem
U17 Drenge (08) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
FA 2000
Vanløse
U19 Drenge (06/07) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
FB 5
FB 9
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
FA 2000
Young Boys FD
3. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
FB
Østerbro IF
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
FB 4
B.93 3
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:00
Dunses Disciple
Stefan
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:30
FA 2000 2
NB Bornholm
KS Herre 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
FA 2000 2
FB 2
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
FA 2000 3
B 1903 3
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4A
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
FA 2000 8
HIK 4
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
FB 2
K.B. 4
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
FB
AB Tårnby
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
CBS Sport
Bk. Heimdal
Serie 2, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
CBS Sport 4
B.93 5
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
FA 2000 (10)
Helsingør IF Fodbold (4)
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
FB 2
Skjold 2
U19 Drenge 2 (06/07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
FA 2000
Hellas
U16 Drenge (09) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
FB
GVI
U16 Piger (09/10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
FA 2000
HIK
Kvindeserie København Efterår KvS København
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
FB 8
B.93 4
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 3
|